Menu

نیتوسا

فروشگاه اینترنتی عسل

آیا درمان عفونت واژن با عسل ممکن است؟

درمان عفونت واژن با عسل

عفونت واژن یکی از عوارض شایع در بین بانوان می باشد. امروزه طبق تحقیقات انجام شده، درمان عفونت واژن با عسل ممکن می باشد. مهم ترین علت عفونت واژن، به وجود آمدن یک نوع عفونت باکتریایی خفیف در واژن یا واژینوز باکتریال است. این عارضه بیماری است که دست کم یک بار گریبانگیر بانوان می شود. عفونت باکتریالی به دلیل آنکه محیط مرطوب واژن را برای زندگی کردن بر می گزیند، در سنین باروری تا یائسگی امکان ابتلا به این عارضه بیش تر می شود.

درمان-عفونت-واژن-با-عسل
درمان-عفونت-واژن-با-عسل

در حقیقت در واژن بانوان هم باکتری های خوب رشد می کنند و هم باکتری های بد. در شاخاصی که مبتلا به عفونت باکتریالی می شوند، تعادل بین این باکتری های خوب و بد بر هم خورده و موجب سوزش، خارش و یا ترشحات بد بو و سفید رنگ می شوند.

طبق تحقیقاتی که در سال 2012 توسط پزشکان زنان و زایمان انجام شده است، ترکیب ماست و عسل خام می تواند به عنوان یک درمان خانگی به منظور بهبود علائم و عوارض ناشی از عفونت واژن مصرف گردد. مصرف این مخلوط علاوه بر آنکه عوارض ناشی از داروهای شیمیایی را ندارد، تأثیر بیش تری را نیز از خود بر جای می گذارد.

جالب است بدانید که در این آزمایش که بر روی 82 نفر صورت پذیرفت، ترکیب عسل و ماست پروبیوتیک توانست 88% از متقاضیان را درمان سازد. همچنین عوارض جانبی خاصی در این گروه گزارش نشده و تأثیر ناشی از این روش بسیار ماندگار تر از سایر روش ها بوده است.

لذا به منظور تأثیر بیش تر درمان عفونت واژن با عسل، پیشنهاد می شود تا مقداری از عسل را به صورت خوراکی نوش جان فرمایید. استعمال عسل می تواند رطوبت واژن را نیز به حالت تعادل بر گردانده و لذت رابطه  زناشویی را بیش از پیش نماید.

درمان عفونت واژن تنها بخشی از خواص فراوان عسل می باشد. تناسب اندام و حفظ و افزایش زیبایی و جذابیت برخی دیگر از فواید عسل می باشند. خرید عسل مرغوب و طبیعی شاید دغدغه شما نیز باشد. فروشگاه نیتوسا عسل خام را از دامان طبیعت برای شما به ارمغان آورده و سر سفره خانواده های محترم ایرانی قرار می دهد. شما می توانید جهت ثبت سفارش خود با شماره تلفن 09361111265 تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام

چطور می توان از عسل برای درمان عفونت واژن استفاده نمود استفاده نمود؟

می توان از روغن های طبیعی و بهداشتی همچون روغن نارگیل و روغن زیتون به همراه عسل خام مخلوطی به دست آورد و سپس ترکیب به دست آمده را به داخل واژن استعمال نمایید.

درمان عفونت واژن با عسل و دارچین

یکی از درمان های خانگی که طعم خوبی نیز دارد، ترکیب دارچین و عسل می باشد. این معجون به راحتی می تواند عفونت واژن شما را درمان نماید. دارچین پودر شده و خالص معمولاً در تمام خانه ها کشف می شود. مصرف دارچین می تواند به کاهش باکتری ها و عفونت های بدن کمک نماید. به طور مشابه در صورت استفاده از مخلوط عسل و دارچین، تأثیر مثبت این معجون را دو چندان می نماید. پوست دارچین حاوی مقدار زیادی فیتوکمیکال می باشد که به رفع عفونت واژن کمک بسزایی می کند.

درمان عفونت واژن با عسل و سیر

خاصیت ضد میکروبی سیر بر کسی پوشیده نیست. این ماده غذایی برای فرد مصرف کننده کاملاً بی ضرر بوده و دسترسی به آن راحت می باشد. گذشتگان ما از ترکیب سیر و عسل برای از بین بردن عفونت های دهان و دندان استفاده می کرده اند. شما می توانید با ترکیب این دو ماده پر ارزش ترکیبی شگفت انگیز برای درمان عفونت واژن خود بسازید. این شیوه درمانی بسیار کم هزینه تر و موثر تر از سایر شیوه های درمانی با داروهای شیمیایی می باشد.

به منظور استفاده از سیر به عنوان یک ماده درمانگر، شما می توانید مقداری میخک را در داخل مخلوط کن به خوبی میکس نمایید. سپس ده دقیقه به مواد میکس شده استراحت بدهید. سپس مخلوط سیر و میخک را به عسل اضافه کرده و به خوبی هم بزنید. معجون درمانگر شما آماده است. می توانید آن را به داخل واژن خود استعمال نمایید.

چکیده مطالب

مخلوط عسل با موادی همچون سیر، دارچین و ماست می تواند تا حد زیادی عفونت واژن بانوان را التیام دهد. درمان عفونت واژن تنها بخشی از خواص فراوان عسل می باشد. تناسب اندام و حفظ و افزایش زیبایی و جذابیت برخی دیگر از فواید عسل می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

Call Now Button
0