Menu

نیتوسا

فروشگاه اینترنتی عسل

درمان معجزه آسای آسم با بره موم

درمان آسم با بره موم

آیا از خواص درمانی بی نظیر بره موم اطلاع دارید؟

آیا درمان آسم با بره موم ممکن است؟

آسم بیماری تنفسی می باشد که به دلایل مختلفی می تواند گریبانگیر شما شود. آسم معمولاً با علائمی همچون تورم و یا گرفتگی مجرای تنفسی همراه می شود. آلرژی نیز واکنش سیستم دفاعی بدن نسبت به آلرژن ها و یا مواد محرک می باشد. این در حالی است که سایر افراد نسبت به این آلرژن ها هیچ آلرژی خاصی نشان نمی دهند.

درمان-آسم-با-بره-موم

درمان-آسم-با-بره-موم
درمان-آسم-با-بره-موم

بره موم یکی از محصولاتی است که زنبور عسل تولید می کند. این ماده پر ارزش می تواند در بسیاری از بیماری ها و عوارض آنها نقش موثری بازی نماید. بره موم شباهت زیادی با موم عسل خام دارد و حالت آن خمیر مانند بوده و بوی خوبی از خود ساتع می نماید. این تولید زنبور عسل در آب و هوای مختلف حالات مختلفی به خود می گیرد، به طوری که در هوای سرد، سرد و شکننده بوده و در هوای گرم، حالت چسبنده و خمیر مانندی به خود می گیرد.

جالب اینجاست که بره موم در کندو به عنوان یک ماده ضد عفونی کننده و دارویی برای جلوگیری از شیوع بیماری در بین زنبورهای عسل می باشد. لذا همانطور که از کاربرد این ماده در بین زنبورهای عسل پیداست، ما می توانیم از بره موم به عنوان یک داروی طبیعی در درمان بیماری ها استفاده نماییم.

بر اساس مطالعاتی که اخیراً انجام گرفته است، بره موم می تواند به عنوان یک درمان کننده آسم و همچنین پیش گیری از انسداد ریه ها مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین از بره موم می توان برای پیشگیری و یا حتی بهبود سرطان ریه نیز بهره برد. همچنین در طب سنتی بره موم به عنوان ماده ای برای درمان سیستم تنفسی و گوارشی شناخته می شود.

درمان آسم با بره موم بر اساس تحقیقات زیادی از نظر علمی اثبات شده است. شما می توانید این ماده مفید برای سلامتیتان را از فروشگاه عسل معتبر تهیه نمایید.فروشگاه نیتوسا عسل خام را از دامان طبیعت برای شما به ارمغان آورده و سر سفره خانواده های محترم ایرانی قرار می دهد. شما می توانید جهت خرید عسل با شماره تلفن 09361111265 تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام

تا کنون دلیل مشخصی برای بروز حمله های آسم کشف نشده است. اما دلایلی همچون آلرژی، آلودگی های محیطی و ذرات معلق در هوا، مصرف برخی داروها و احساسات فرد می توان در بروز و یا تشدید علائم آسم تأثیر گذار باشند.

علائم آسم

همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره شد، آسم می تواند به دلایل مختلفی گریبانگیر فرد شود. لذا علائم آسم نیز بسته به شدت بیماری و وضعیت سلامت عمومی شخص می تواند متفاوت باشد. اما در ذیل به برخی از عمده ترین علائم آسم اشاره می کنیم:

  • خس خس کردن گلو در هنگام تنفس
  • سرفه کردن
  • تنگی نفس
  • احساس درد در قفسه سینه

دستورالعمل مصرف بره موم

چندین تحقیق بر روی انسان و حیوانات مختلف که شباهت زیادی به انسان داشته اند، نشان می دهد که بره موم می توان در درمان آسم بسیار موثر واقع شود. بره موم می تواند به صورت محلول در آب مصرف شود. مصرف لیمو در کنار بره موم می تواند به کاهش التهاب های ریه کمک کرده و از شدت تنگی نفس شما بکاهد.

همچنین داشتن آرامش و دوری از عوامل استرس زا نیز می تواند نقش بسزایی در بهبود علائم آسم داشته باشد.

چکیده مطالب

بره موم یکی از تولیدات زنبور عسل بوده و همچون عسل برای درمان بیماری ها مفید می باشد. درمان آسم با بره موم بر اساس تحقیقات زیادی از نظر علمی اثبات شده است. شما می توانید این ماده مفید برای سلامتیتان را از فروشگاه عسل معتبر تهیه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 14 =

Call Now Button
0