Menu

نیتوسا

فروشگاه اینترنتی عسل

خواص ژل رویال در سرطان

ژل رویال چیست؟ آیا ژل رویان در درمان سرطان تاثیری هم دارد ؟ قیمت هر گرم ژل رویال چقدر است ؟ خواص ژل رویال برای کودکان چیست ؟ آیا ژل رویال برای پوست  خواصی هم دارد ؟  اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوالات هستید ادامه مطلب را مطالعه کنید .

درمان سرطان  با ژل رویال

ژل رویال یک نوع مکمل طبیعی است که  از ابتلا به  سرطان،  خصوصا سرطان سینه جلوگیری می کند ، و اگر فردی  به سرطان مبتلا شده باشد ، به کاهش اندازه تومور کمک می کند .

خواص ژل رویال در سرطان
خواص ژل رویال در سرطان

ژل رویال چیست؟

ژل رویال یک  فراورده طبیعی است که به  صورت گسترده در سبد غذایی افراد در بسیاری از کشور ها مصرف می شود . ژل رویال دارای خواص  دارویی، از جمله خواص آنتی اکسیدانی، ضد التهابی و آنتی بیوتیکی است  .

فروشگاه نیتوسا عسل خام را از دامان طبیعت برای شما به ارمغان آورده و سر سفره خانواده های محترم ایرانی قرار می دهد. شما می توانید جهت خرید عسل با شماره تلفن 09361111265 تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام

طریقه مصرف ژل رویال

در ابتدا باید گفت بهتر است از ژل رویال تازه  استفاده کنید، خواصی که ژل رویال تازه دارد  ، نسبت  به ژل  رویال خشک شده  یا انجمادی قابل مقایسه نیست ، تحقیقات نشان داده است  که مقدار  پروتئین موجود  در ژل  رویال  تازه  بسیار بیشتر از نمونه های  تجاری بوده ، پس  در هنگام خرید ژل رویال  به این  نکته توجه داشته باشید . ژل رویال تازه لازم است منجمد شود تا از انحلال پروتئین های  فعال  بیولوژیکی آن  جلوگیری کرد . فروشگاه نیتوسا  سعی خود را بر این داشته است تا با ارائه محصولات تازه و با کیفیت  میزان رضایت  مشتریان خود را افزایش دهد .

طریقه نگهداری ژل رویال

بعد از عمل برداشت ژل رویال مدت زمان کافی برای کیفیت آن مهم است، معمولا 3-5 روز در کندو بماند .

در دمای 15-25 درجه  سانتیگراد  تنها چند دقیقه بیرون از کندو بماند .

اگر ژل رویال را در یخچال  نگهداری  می کنید  باید در دمانی  5-6 درجه سانتیگراد  نگهداری کنید .

در صورتی که در فریزر نگهداری می کنید  می توانید به مدت  2 سال  در دمای  کمتر از 18  درجه سانتیگراد حفظ کنید .

آیا  مصرف ژل رویال عوارضی هم دارد ؟

می توان گفت ژل  رویال بدون  هیچ گونه  عوارض جانبی  می باشد  و   فواید  بسیار زیادی را همراه با خود دارد . ابتدا بهتر است مقدار مصرفی آن بین 1 تا 5 گرم باشد .  خوشبختانه امروزه می توان ژل رویال را به  صورت تازه  و یا ژل نرم  و یا حتی ژل رویال با ترکیب عسل در  بازار خریداری کرد .

خلاصه مطب

در آخر باید  گفت  بهتر است  به سبد غذایی خانواده  خود توجه داشته باشید،  ژل رویال  یکی از مواد  بسیار مغذی و پر فاید ه است  که  تاثیر بسیار زیادی در پیشگیری و  حتی  کنترل سرطان،  پوکی استخوان و…دارد .  شما می توانید برای خرید  این  محصول پر فایده  با شماره  09361111265  تماس بگیرید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =

Call Now Button
0