Menu

نیتوسا

فروشگاه اینترنتی عسل

نکات مهم در مورد خرید عسل طبیعی

خرید عسل طبیعی

در هنگام خرید عسل طبیعی به چه نکاتی باید توجه شود؟

فروشگاه های معتبر برای خرید عسل طبیعی کدامند؟

با ما در این مقاله به منظور آشنایی با نکاتی که در هنگام خرید عسل طبیعی باید رعایت شوند، همراه باشید.

عسل طبیعی ماده غذایی اصلی گذشتگانمان و جزء لاینفک زندگی ما در عصر حاضر می باشد. لذا تهیه عسل مرغوب اولین گام برای بهره برداری از خواص مطلوب عسل می باشد.

خرید-عسل-طبیعی
خرید-عسل-طبیعی

ارگانیک بودن مواد غذایی امروز بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. لذا هر چند که این مواد قیمت بیش تری نسبت به نمونه های مشابه دارند، اما به دلیل مزایای زیاد آنها مورد استقبال مردم قرار می گیرند. تا آنجائیکه در فروشگاه های معتبر و بزرگ بخشی را به مواد غذایی ارگانیک اختصاص داده اند.

مواد غذایی ارگانیک معمولاً بدون استفاده از کودهای شیمیایی و سموم و آفات مضر تهیه می شوند. اما تشخیص عسل ارگانیک از سایر محصولات کمی پیچیده بوده و نیازمند توجه به نکاتی می باشد. عسل طبیعی توسط زنبورهای عسلی تولید می شود که کیلومترها از کندوی عسل پرواز کرده و با مطلوب ترین شهد گل ها باز می گردند. دشت های پر از گل و شکوفه های تازه بستری مناسب برای تهیه عسل طبیعی فراهم می کنند.

اما در مقابل عسل هایی وجود دارند که با تغذیه های مصنوعی زنبور عسل و یا اضافه کردن افزودنی هایی به خود عسل به دست می آیند. اما ارگانیک اصلاحی است که برای روش تولید عسل استفاده می شود. خود عسل طبیعی ممکن است با آزمایشاتی که توسط سازمان های مربوطه انجام می گیرد، ارگانیک و یا غیر ارگانیک لقب بگیرد.

در بیش تر مواقع یعنی زمانیکه عسل از کندو گرفته می شود، ارگانیک شناخته می شود. لذا در هنگام خرید عسل طبیعی از فروشگاه های معتبر، حتماً از وجود برگه تأیید محصول اطمینان حاصل نمایید.

 شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های عسل معتبر، گرده گل را به صورت بکر و خالص تهیه نمایید. شرکت نیتوسا عسل خام را از دامان طبیعت برای شما به ارمغان آورده و سر سفره خانواده های محترم ایرانی قرار می دهد. شما می توانید جهت ثبت سفارش خود با شماره تلفن 09361111265 تماس حاصل نمایید.

اینستاگرام

خرید عسل ارگانیک

همانطور که پیش تر نیز به آن اشاره شد، عسل طبیعی می تواند ارگانیک یا غیر ارگانیک باشد. عسل ارگانیک می بایست از گیاهانی تهیه گردد که دور از دسترس انسان بوده و از محصولات دفع آفات برای آنها استفاده نشده باشد. همچنین تغییر و اصلاح ژنتیکی گیاهان مورد استفاده زنبور عسل می تواند از کیفیت عسل به میزان زیادی بکاهد و یا حتی این ماده حیاتی را برای بدن مضر نماید.

اصولاً زمانیکه عسل از کندو گرفته می شود، هنوز ارگانیک محسوب می گردد. عسل می تواند حاوی باکتری و یا قارچ هایی باشد که کاملاً برای بدن مضر محسوب می شوند. به منظور ایمن شدن مصرف عسل، این ماده می بایست پاستوریز شود. همانند سایر روش های پاستوریزه کردن، عسل طبیعی را به دمای مطلوبی می رسانند تا مواد مضر آن از بین بروند.

عسل خام، عسلی است که مستقیم از کندو در بسته بندی قرار گرفته و بدون دخالت انسان به دست مشتریان می رسد. لذا هر گونه عملی که توسط زنبورداران بر روی عسل قرار گیرد، آنرا از حالت خام بودن خارج کرده و ممکن است به هر کدام از خواص آن از جمله خواص درمانی عسل لطمه وارد نماید.

نتیجه گیری

بهتراست پیش از خرید عسل طبیعی، اطلاعات خود را در مورد این ماده ارزشمند بیش تر نمایید. شما می توانید به منظور بهره مندی از خواص عسل خام همچون تهیه ماسک های زیبایی و لاغری به فروشگاه های معتبر عرضه کننده عسل خام مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دوازده =

Call Now Button